SHKM Baník Hodonín

Vzájemné zápasy - Považská Bystrica

sezónakolodatumdomácíhosté tretiny
2024/252024-25 2. liga skupina východPrip. 10.9.2024Považská Bystrica Hodonín 18:00

Statistiky vzájemných zápasů z pohledu Hodonína

ZVVPRPPPSkóre
Celkem:0000000:0

V — vítězství Hodonína ve vzájemných zápasech
VP — vítězství Hodonína po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
R — remízy ve vzájemných zápasech
PP — porážky Hodonína po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
P — porážky Hodonína ve vzájemných zápasech
TIP: Pokud chcete vygenerovat data pouze pro domácí nebo venkovní zápasy, klikněte v záhlaví tabulky všech utkání na příslušný odkaz.