Znojmo - Hodonín

16.1.2018 | redakce
13.1.2018 | redakce
1.1.2018 | Eva Jandorová

Hosté vlétli do zápasu ve velkém stylu a už v sedmé minutě otevřeli skóre zásluhou Matěje Kudrny. Jenže domácí ještě do přestávky dokázali dvěma góly otočit vývoj utkání. Ve druhé části obě mužstva vstřelila po dvou brankách a do poslední třetiny tak šli domácí s jednobrankovým náskokem. Rozhodující momenty přišly v na přelomu dvaapadesáté minuty,...

Na Lapači se nevedlo ani starším žákům, kterým stejně jako jejich mladším kolegům nevyšel vstup do zápasu. Po první třetině vedli Vsetínští 4:1. Ve druhé třetině se oba celky prosadily třikrát, ale poslední část opět patřila domácímu mužstvu. Vsetín v závěrečné části čtyřmi góly zpečetil svou jasnou výhru.

Ani nejmladší hokejové naděje našeho týmu SHKM nezahálely a změřily své síly se svými vrstevníky z klubu HC Lvi Břeclav, a to na Silvestrovském turnaji v Břeclavi. Všichni malí hokejisté a hokejistky si užili hokejový závěr roku 2017 a byli odměněni stejně bez ohledu na výsledek.

» Anketa

Uvítali byste v mládežnických kategoriích kondičního trenéra (kompenzační cvičení, posilování atd.)?