G-mont Hodonín
 
 
 

Nabídka partnerské spolupráce

Vážení sportovní přátelé,
nabízíme Vám možnost spojit svoje jméno s dobrými výsedky a úspěchy hodonínského mládežnického hokeje. Je to příležitost sblížit Vaši společnost s dobrým jménem našeho hokeje a pozitivně tak působit na Vaše další partnery.

Sportovní hokejový klub mládeže Hodonín, jenž organizuje tréninkový proces pro cca 250 chlapců z Hodonína a okolí, zajišťuje účast v celorepublikových a krajských soutěžích, na mezinárodních turnajích v ČR i zahraničí si Vám dovoluje nabídnout své reklamní plochy.

Logo Vaší firmy může být uvedeno na mantinelech ZS v Hodoníně, na kterém se hrají utkání II. Ligy mužů (návštěvnost cca 2 500 diváků), zápasy žákovské ligy JMK a Vysočiny,přeboru Jmk juniorů a dorostu (300 diváků),dále se zde konají tréninky, veřejné bruslení, závody v krasobruslení atd.

Během týdne se zde vystřídá cca 5.000 lidí!!

Klub je pořadatelem mezinárodních turnajů žáků, dále můžete prezentovat Vaši společnost na zápasových či tréninkových dresech, kalhotách a stulpnách žáků nebo dorostenců, formou nálepky s logem firmy na přilbách atd.

Cena služby závisí na velikosti reklamy.

Příklady:

Služby a ceny jsou flexibilní, tzn. že předpokládáme osobní jednání se zájemcem, na kterém bude vše upřesněno a doladěno ke spokojenosti obou zúčastněných stran.

Samozřejmostí jsou permanentní vstupenky na utkání mužů, zviditelnění sponzora na plakátcích SHKM,internetových stránkách, drobné upomínkové předměty atd.

Finanční prostředky získané za tyto služby jsou výhradně použity k rozvoji dětí a mládeže v oblasti ledního hokeje.

 
Aktuální články
 
Copyright © 2003-2018 SHKm G-mont Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt