G-mont Hodonín
 
 
 

SD: Z Orlové s plným bodovým ziskem

sobota 20.1.2018 | Redakce |   |

SD: Z Orlové s plným bodovým ziskem Hodonínští mladíci se v Orlové ujali v sedmé minutě vedení díky gólu Vaculy, domácí však do přestávky dokázali srovnat. Druhá třetina se nakonec ukázala pro vývoj utkání jako rozhodující. Ve čtyřiatřicáté minutě to byl opět Vacula, kdo vrátil Jihomoravanům vedení a o dvě minuty později navýšil náskok Drtičů Sedláček. V poslední části si svěřenci trenéra Karla Buřiče svůj náskok hlídali, v závěru duelu potvrdil výhru Hodonína čtvrtou trefou Svoboda.

 
 
23.kolo, sobota 20.1.2018
HC Orlová - SHKM Hodonín  1:4  (1:1, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 15. Ferlejťják (Anlauf, Teplanský) - 7. Vacula (Charvát), 34. Vacula, 36. Sedláček (Svoboda, Chalupa), 56. Svoboda (Běhal Antonín). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.
HC Orlová: Hakl (Piekar) - Teplanský, Blaško, Debnar, Machaczek, Švec, Anlauf, Jeník, Nekarda, Zielinsky, Sojka, Kaleta, Ferlejťják, Přeček. Trenér: Mojmír Kotas.
SHKM Hodonín: Král (Švirga) - Weber, Charvát, Šenk, Kmoníček, Kuběna, Kotásek, Svoboda, Pospíšil T., Běhal Antonín, Chalupa, Daví, Sedláček, Vacula, Zapletal. Trenér: Karel Buřič.
 
 
 
Články k zápasu

Reportáž

Statistiky hráčů
Aktuální články
 
Copyright © 2003-2018 SHKm G-mont Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt