G-mont Hodonín

MD: Hodonínské torzo veze z Nového Jičína jeden bod

neděle 18.2.2018 | Redakce |   |

MD: Hodonínské torzo veze z Nového Jičína jeden bod Třináct statečných hodonínských mladších dorostenců bojovalo na ledě Nového Jičína o další ligové body. Na první gól se čekalo do začátku druhé třetiny, kdy se vedení ujal domácí celek. Mladí Drtiči odpověděli šest minut před koncem normální hrací doby zásluhou Tomana a zápas tak dospěl do samostatných nájezdů, v nichž byli úspěšnější domácí borci.

27.kolo, neděle 18.2.2018
HK Nový Jičín - SHKM Hodonín  2:1sn  (0:0, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 21. Kadur (Žídek), rozh náj. ? - 54. Toman (Matuškovič). Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
HK Nový Jičín: Horák (30. Roik) - Kysučan, Urban, Žídek, Skácel, Kaprál, Kadur, Brázda, Javora, Berka, Juříček, Schmidt, Hradil, Fabík, Frais, Staněk, Samuhel. Trenér: Kamil Gebauer.
SHKM Hodonín: Hanáček - Surák, Walla, Šupa, Korčián, Zlámal, Churý, Matuškovič, Toman, Schneider, Kunovský, Štarha, Fuerpass. Trenér: Otakar Čajka.