G-mont Hodonín
 
 
 

Rozlosování a hrací systém Regionální ligy dorostu

úterý 17.7.2018 | Redakce |   |

Rozlosování a hrací systém Regionální ligy dorostu Liga dorostenců začne v sobotu 8. září 2018, kdy odstartuje desetizápasová základní skupina, v níž hodonínští mladíci podstoupí boje s Kroměříží, Prostějovem, Břeclaví, Znojmem a EHC Lions, kteří budou hrát svá utkání v Rosicích. Boje v nadstavbě a o omístění započnou v neděli 28. října 2018. O postup si to čtyři nejlepší rozdají od 20. do 31. března 2019.

 
 

Startují

V soutěži startují hráči ročníku narození 2003 a 2004.

Družstvo je povinno nastoupit do utkání RLD ve stanoveném počtu hráčů následovně: minimálně 1, maximálně 2 brankáři a minimálně 10, maximálně 18 hráčů do pole (výjimka z čl. 318 odst. 1. SDŘ).

V utkání mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 cizinci, přičemž start brankáře-cizince není povolen.

V utkání RLD může za družstvo nastoupit celkem maximálně 5 hráčů na střídavé hostování dle čl. 7 odst. 5. Přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, a to: z ELIOD ELD hráči ročníku narození 2004, z LSŽ hráči ročníku narození 2005.

Ustanovení čl. 220 SDŘ se nevztahuje na kluby mající zařazena družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží ELIOD ELD a RLD. Dívky mohou startovat v chlapeckých soutěžích o jednu věkovou kategorii níže tj. max roč.2000.


Systém soutěže

1. část:

- 79 družstev rozděleno územně do 14 skupin; 6 družstev ve skupině „A“, 5 družstev ve skupině „B“, 6 družstev ve skupině „C“, 6 družstev ve skupině „D“, 6 družstev ve skupině „E“, 6 družstev ve skupině „F“, 5 družstev ve skupině „G“, 5 družstev ve skupině „H“, 5 družstev ve skupině „I“, 6 družstev ve skupině „J“, 5 družstev ve skupině „K“, 6 družstev ve skupině „L“, 6 družstev ve skupině „M“ a 6 družstev ve skupině „N“; družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (8 - 10 utkání).


2. část:

a) - Nadstavbová:

- skupiny „O“, „P“, „R“ - družstva umístěná po 1. části ve skupinách „A“ - „K“ na 1. a 2. místě a dvě družstva, která z družstev umístěných ve skupinách „A“ - „K“ na 3. místě dosáhla dle čl. 418 SDŘ nejvyššího pořadí, rozdělená na základě územního principu do tří skupin po 8 družstvech se v jednotlivých skupinách utkají čtyřkolově každý s každým (28 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstva, která se umístí po této části soutěže ve skupinách „O“, „P“ a „R“ na 1. místě, postupují do 3. části - „O postup do ELD“.

- skupina „S“ - družstva umístěná po 1. části ve skupinách „L“ - „N“ na 1. a 2. místě a dvě družstva, která z družstev umístěných ve skupinách „L“ - „N“ na 3. místě dosáhla dle čl. 418 SDŘ nejvyššího pořadí, se utkají čtyřkolově každý s každým (28 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „S“ na 1. místě, postupuje do 3. části - „O postup do ELJ“.

b) - O umístění:

- družstva umístěná po 1. části ve skupinách „A“ - „K“ na 4. - 6. místě a 9 družstev, která po 1. části dosáhla z družstev umístěných ve skupinách „A“ - „K“ na 3. místě nejnižšího pořadí dle čl. 418 SDŘ, rozdělená na základě územního principu do pěti skupin, se ve skupinách „T“, „U“, „V“ utkají čtyřkolově každý s každým (24 utkání) a ve skupinách „W“, „X“ tříkolově (21 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.

- skupina „Y“ - družstva umístěná po 1. části ve skupinách „L“ - „N“ na 4. - 6. místě a 1 družstvo, které po 1. části dosáhlo z družstev umístěných ve skupinách „L“ - „N“ na 3. místě nejnižšího pořadí dle čl. 418 SDŘ, se utkají tříkolově každý s každým (27 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.


3. část - O postup do ELD

- družstva umístěná po části 2a) - „Nadstavbová“ ve skupinách „O“, „P“, „R“ a „S“ na 1. místě se utkají dvoukolově každý s každým (6 utkání), s tím, že v této části soutěže se výsledky utkání z předchozích částí soutěže nezapočítávají. Družstva, která se po této části soutěže umístí na 1. a 2. místě, získávají ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELD pro sezónu 2019/2020.


Utkání všech částí této soutěže se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že se nehraje prodloužení, ale následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ bez použití písm. a) tohoto článku. Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.


Zápasy SHKM v základní skupině L

1. kolo 8. 9. 2018, sobota HC Lvi Břeclav - SHKM Hodonín
2. kolo 16. 9. 2018, neděle EHC Lions (ZS Rosice) - SHKM Hodonín
3. kolo 22. 9. 2018, sobota SHKM Hodonín - HC Znojemští orli
4. kolo 23. 9. 2018, neděle HK Kroměříž - SHKM Hodonín
5. kolo 28. 9. 2018, pátek SHKM Hodonín - LHK Jestřábi Prostějov
6. kolo 30. 9. 2018, neděle SHKM Hodonín - HC Lvi Břeclav
7. kolo 6. 10. 2018, sobota SHKM Hodonín - EHC Lions
8. kolo 7. 10. 2018, neděle HC Znojemští orli - SHKM Hodonín
9. kolo 14. 10. 2018, neděle SHKM Hodonín - HK Kroměříž
10. kolo 21. 10. 2018, neděle LHK Jestřábi Prostějov - SHKM Hodonín

Kompletní rozlosování RLD 2018-19: Stáhnout.


 
 
 
Aktuální články
 
Copyright © 2003-2018 SHKm G-mont Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt