G-mont Hodonín
 
 
 

Pětice Drtičů dostala pozvánky na mládežnické reprezentační kempy!

pondělí 11.6.2018 | Redakce |   |

Pětice Drtičů dostala pozvánky na mládežnické reprezentační kempy! Hned pět mladých nadějí, které své první krůčky dělaly na ledové ploše hodonínského zimního stadionu, obdrželo v minulých dnech pozvánky na letní přípravné kempy reprezentací do šestnácti, sedmnácti a osmnácti let.

 
 

Manažer Radek Ťoupal a hlavní trenér Petr Haken si na první kemp reprezentační šestnáctky, který od 16. do 20. června, proběhne v Třemošné, pozvali útočníka HC Oceláři Třinec ALEXANDRA KAŠPÁRKA. V tom samém termínu se na stejném ledě představí také tým U17, jehož součástí je další Ocelář PAVEL MATĚJ. Druhého kempu „šestnáctky“ od 23. do 27. června se zúčastní golman budějovického Motoru MARTIN LIDÁK.

Do Kravař, kde bude mít od 24. do 30 června svůj kemp tým do osmnácti let vedení novým trenérem Aloisem Hadamczikem, se vydá další dvojice bývalých Drtičů. Z brněnské Komety dorazí obránce RADEK KUČEŘÍK a z Karlových Varů útočník DAVID TUREČEK.


Hned čtyři mladé naděje, které své první krůčky dělaly na ledové ploše hodonínského zimního stadionu, obdržely v minulých dnech pozvánky na letní přípravné kempy reprezentací do šestnácti a osmnácti let. #nardonitym #reprezentace #repre #ocelari #motor #kometa #energie #hockey #drtici #hodonin

Příspěvek sdílený Oficiální profil SHKM Hodonín (@shkmhodonin),

 
 
 
Aktuální články
 
Copyright © 2003-2018 SHKm G-mont Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt