G-mont Hodonín
 
 
 

Drtiči podali přihlášku do Krajské soutěže mužů, ta by měla mít 14 mužstev

pondělí 28.5.2018 | Redakce |   |

Drtiči podali přihlášku do Krajské soutěže mužů, ta by měla mít 14 mužstev 21. květen 2018. To je datum, do kterého měly kluby možnost podat přihlášky do Krajské soutěže pro nový ročník 2018-19. Spolu s třinácti dalšími kluby z Jihomoravského a Zlínského kraje byla mezi přihláškami také ta od nově vznikajícího týmu mužů SHKM Hodonín. Oproti loňsku by tak měla mít soutěž celkem čtrnáct účastníků, na definitivní potvrzení si ale budeme muset počkat do čtvrtka 7. června, kdy proběhne tradiční aktiv klubů.

 
 

Drtiči se mohou těšit na Jižanské derby a také na dva zbrusu nové soupeře

V minulém ročníku měla KLM, neboli Krajská liga mužů Jihomoravského a Zlínského kraje, jedenáct účastníků a letos by se měla soutěž ještě více zatraktivnit. Kromě Drtičů se totiž do soutěže přihlásil po čtyřech letech také klub z Brumova-Bylnice, úplným nováčkem je pak mužstvo TJ Sokol Březina, hrající svá domácí utkání na novém zimnim stadionu ve Vyskově.

S týmy Brumova a Březiny se hodonínští hokejisté střetnou v novém ročníku vůbec poprvé v historii. Zbylá jedenáctka mužstev není pro Drtiče ani jejich příznivce žádnou neznámou, se všemi soupeři se slovácký celek v nedávné minulosti utkával ve druhé lize, nebo krajské soutěži. Fanoušci se tak mohou těšit například na znovuobnovené a oblíbené „Jižanské derby“ s Břeclaví nebo s Uherským Ostrohem, nebo souboje s Boskovicemi, Kroměříží či Velkým Meziříčím.

Na konečnou podobu soutěže si však musíme ještě pár dnů počkat. Definitivní rozhodnutí o podobě Krajských soutěží pro sezonu 2018-19 padne ve čtvrtek 7. června. O výsledku jednání klubů budeme fanoušky Drtičů samozřejmě co nejdříve informovat.


Příspěvek sdílený Oficiální profil SHKM Hodonín (@shkmhodonin),


Mapa účastníků KLM JMaZ 2018-19


 
 
 
Aktuální články
 
Copyright © 2003-2018 SHKm G-mont Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt