G-mont Hodonín
 
 
 

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Souhlas se zpracováním osobních údajů

čtvrtek 17.5.2018 | Klub |   |

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Souhlas se zpracováním osobních údajů Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů, Vás tímto žádáme o souhlas se zpracováním osobních údajů. Tento souhlas je pro klub velmi důležitý.

 
 

Formuláře budou hráčům rozdány do konce tohoto pracovního týdne (tedy do 18. května), žádáme všechny, aby vyplněný formulář doručili zpět trenérům či vedoucím v zalepené obálce (na níž bude jméno uvedeno jméno hráče) nejpozději do 22. května 2018.

Na základě tohoto souhlasu budou osobní údaje používány pro evidenci členské základny, k žádostem o dotace z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT), ČSLH, Jihomoravského kraje a města Hodonína, pojištění všech sportovců (prostřednictvím ČSLH, ČUS - České Unie Sportu), možnosti registrace u ČSLH (Českého svazu ledního hokeje).

Dále bez tohoto souhlasu nebude možné jakkoliv prezentovat hokej na webových stránkách, Facebooku a dalších sociálních sítích, a to včetně tištěných médií (Deník, Týdeník Slovácko atd.), nebude možné zveřejňovat výsledky a další sportovní úspěchy a činnost našeho hokejového klubu.

Osobní údaje budou uschovávány a zpracovávány pouze pro uvedené subjekty v souladu s nařízením EP a Rady EU 2016/679.

Předem moc děkujeme za Vaši ochotu a spolupráci.


VV SHKM Hodonín

 
 
 
Aktuální články
 
Copyright © 2003-2018 SHKm G-mont Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt