SHKM Baník Hodonín
SŽ: Uherský Brod si odvezl osmnáct branek
Dorost
20.1.2018

Domácí Drtiči šli do utkání s Uherským Brodem v roli jasného favorita a tu začali svěřenci trenéra Helíska potvrzovat už od prvních minut. Už v polovině první části vedli mladí Drtiči o čtyři branky a střelecká chuť je neopouštěla ani v dalších minutách utkání. Po dvou třetinách vedli Hodoňané 10:2, v poslední části svůj gólový účet navýšili o dalších osm branek.

UHB
Branky a nahrávky: 2. Marek René, 9. Hrušecký (Běloch), 10. Adamec (Šefčík, Bošek), 16. Marek René, 22. Marek René (Huňady), 22. Dolinský (Běloch), 23. Bošek, 30. Marek René (Chlud), 31. Běloch (Dolinský), 36. Huňady (Běloch, Burian), 41. Bošek (Adamec), 45. Burian (Běloch, Dolinský), 46. Toman, 46. Bošek, 55. Huňady (Chlud), 59. Jež (Marek René, Huňady), 60. Burian (Kytlica), 60. Marek René (Bošek) - 19. Močko F., 37. Miko (Močko F.), 48. Močko F. (Holík). Vyloučení: 7:11, navíc Marek René (HOD) 10 minut, Zámečník (UHB) TH. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 79. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 10:1, 10:2, 14:2, 14:3, 18:3.
Mládek (40. Kavan) - Luknár, Chlud, Marek René, Jež, Bošek, Kytlica, Burian, Šefčík, Javornický, Běloch, Hrušecký, Huňady, Toman, Dolinský, Adamec. Trenér: Tibor Helísek.
Popelka - Martinec, Miko, Rokos, Zámečník, Buják, Dlabaja, Gonzales, Holík, Kopřiva, Močko F., Močko M., Ondráš, Šobáň, Tomašík. Trenér: Roman Martinec.