G-mont Hodonín
 
 
 

Zápasy - Krajská liga třetích tříd 2017-18

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. neděle 1.10.2017 SHKM Hodonín HO Hamikovo 23:0 (7:0, 10:0, 6:0)
1. neděle 1.10.2017 SHKM Hodonín HC Zastávka u Brna 22:7 (9:4, 9:1, 4:2)
1. neděle 1.10.2017 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 8:10 (1:5, 4:3, 3:2)
1. neděle 1.10.2017 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 4:11 (1:2, 2:4, 1:5)
2. sobota 7.10.2017 MBK Vyškov SHKM Hodonín 0:23 (0:8, 0:7, 0:8)
2. sobota 7.10.2017 HC Boskovice SHKM Hodonín 7:6 (3:2, 3:2, 1:2)
2. sobota 7.10.2017 Orli Znojmo SHKM Hodonín 3:15 (1:8, 1:4, 1:3)
2. sobota 7.10.2017 Orli Znojmo SHKM Hodonín 8:7 (1:3, 3:2, 4:2)
3. neděle 22.10.2017 HO Hamikovo SHKM Hodonín 7:6 (2:3, 1:0, 4:3)
3. neděle 22.10.2017 HC Zastávka u Brna SHKM Hodonín 1:15 (0:5, 1:4, 0:6)
3. neděle 22.10.2017 HC Kometa Brno SHKM Hodonín 16:6 (4:2, 5:3, 7:1)
3. neděle 22.10.2017 HC Kometa Brno SHKM Hodonín 15:3 (5:2, 4:0, 6:1)
4. neděle 12.11.2017 VSK Technika Brno SHKM Hodonín 4:10 (2:4, 1:1, 1:5)
4. neděle 12.11.2017 Wien EAC Junior Capitals SHKM Hodonín 6:7 (2:0, 4:2, 0:5)
4. neděle 12.11.2017 VSK Technika Brno SHKM Hodonín 8:1 (4:1, 1:0, 3:0)
4. neděle 12.11.2017 Wien EAC Junior Capitals SHKM Hodonín 5:8 (1:1, 1:4, 3:3)
5. pátek 17.11.2017 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 3:12 (0:4, 1:5, 2:3)
5. pátek 17.11.2017 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 3:9 (0:5, 0:2, 2:3)
5. pátek 17.11.2017 HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín 5:9 (1:2, 3:4, 1:3)
5. pátek 17.11.2017 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 2:15 (1:2, 0:3, 1:10)
6. neděle 3.12.2017 SHKM Hodonín Orli Znojmo 9:4 (3:2, 1:0, 5:2)
6. neděle 3.12.2017 SHKM Hodonín Orli Znojmo 8:2 (1:1, 5:1, 2:0)
6. neděle 3.12.2017 SHKM Hodonín MBK Vyškov 5:1 (1:1, 2:0, 2:1)
6. neděle 3.12.2017 SHKM Hodonín HC Boskovice 26:4 (6:0, 7:1, 13:3)
7. neděle 10.12.2017 SHKM Hodonín Wien EAC Junior Capitals 18:7 (7:2, 4:3, 7:2)
7. neděle 10.12.2017 SHKM Hodonín Wien EAC Junior Capitals 9:3 (1:0, 4:1, 4:2)
7. neděle 10.12.2017 HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín 4:12 (2:5, 0:4, 2:3)
7. neděle 10.12.2017 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 2:21 (2:4, 0:5, 0:12)
8. neděle 17.12.2017 SHKM Hodonín HC Kometa Brno 3:5 (1:2, 0:0, 2:3)
8. neděle 17.12.2017 SHKM Hodonín HCM Warrior Brno 11:6 (4:3, 4:1, 3:2)
8. neděle 17.12.2017 SHKM Hodonín HC Kometa Brno 3:4 (1:0, 2:1, 0:3)
8. neděle 17.12.2017 SHKM Hodonín HCM Warrior Brno 2:12 (0:7, 2:1, 0:4)
9. neděle 7.1.2018 SHKM Hodonín HO Hamikovo 12:2 (4:1, 2:0, 6:1)
9. neděle 7.1.2018 SHKM Hodonín HC Zastávka u Brna 17:1 (5:1, 6:0, 6:0)
9. neděle 7.1.2018 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 6:4 (2:0, 3:2, 1:2)
9. neděle 7.1.2018 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 6:18 (1:4, 4:8, 1:6)
10. sobota 13.1.2018 Orli Znojmo SHKM Hodonín 2:13 (1:7, 1:2, 0:4)
10. sobota 13.1.2018 MBK Vyškov SHKM Hodonín 0:10 (0:4, 0:3, 0:3)
10. sobota 13.1.2018 HC Boskovice SHKM Hodonín 9:15 (5:5, 1:5, 3:5)
10. sobota 13.1.2018 Orli Znojmo SHKM Hodonín 4:7 (2:2, 1:3, 1:2)
11. neděle 21.1.2018 HC Kometa Brno SHKM Hodonín 12:3 (4:2, 6:1, 2:0)
11. neděle 21.1.2018 HO Hamikovo SHKM Hodonín 3:12 (0:6, 1:4, 2:2)
11. neděle 21.1.2018 HC Zastávka u Brna SHKM Hodonín 8:11 (2:5, 3:2, 3:4)
11. neděle 21.1.2018 HC Kometa Brno SHKM Hodonín 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
12. sobota 27.1.2018 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 7:6 (2:1, 3:4, 2:1)
12. sobota 27.1.2018 SHKM Hodonín Wien EAC Junior Capitals 11:4 (5:2, 2:1, 4:1)
12. sobota 27.1.2018 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 7:15 (2:5, 3:4, 2:6)
12. sobota 27.1.2018 SHKM Hodonín Wien EAC Junior Capitals 5:10 (1:4, 2:5, 2:1)
13. pátek 2.2.2018 HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín 1:11 (0:3, 1:4, 0:4)
13. pátek 2.2.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 2:10 (1:3, 0:5, 1:2)
13. pátek 2.2.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 3:19 (1:10, 1:7, 1:2)
13. pátek 2.2.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 11:12 (6:4, 3:2, 2:6)
14. sobota 17.2.2018 Orli Znojmo SHKM Hodonín 4:9 (0:4, 1:2, 3:3)
14. sobota 17.2.2018 MBK Vyškov SHKM Hodonín 2:23 (0:11, 2:9, 2:3)
14. sobota 17.2.2018 HC Boskovice SHKM Hodonín 9:4 (4:1, 4:2, 1:1)
14. sobota 17.2.2018 Orli Znojmo SHKM Hodonín 1:15 (0:5, 1:5, 0:5)
15. neděle 25.2.2018 HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín    
15. neděle 25.2.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín    
15. neděle 25.2.2018 Wien EAC Junior Capitals SHKM Hodonín    
15. neděle 25.2.2018 Wien EAC Junior Capitals SHKM Hodonín    
16. neděle 11.3.2018 HC Kometa Brno SHKM Hodonín    
16. neděle 11.3.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín    
16. neděle 11.3.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín    
16. neděle 11.3.2018 HC Kometa Brno SHKM Hodonín    
 

Další sezóny kat. Z3

Žáci
Aktuální články
 
Copyright © 2003-2018 SHKm G-mont Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt