G-mont Hodonín
 
 
 

Zápasy - Krajská liga třetích tříd 2017-18

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. neděle 1.10.2017 SHKM Hodonín HO Hamikovo 23:0 (7:0, 10:0, 6:0)
1. neděle 1.10.2017 SHKM Hodonín HC Zastávka u Brna 22:7 (9:4, 9:1, 4:2)
1. neděle 1.10.2017 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 8:10 (1:5, 4:3, 3:2)
1. neděle 1.10.2017 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 4:11 (1:2, 2:4, 1:5)
2. sobota 7.10.2017 MBK Vyškov SHKM Hodonín 0:23 (0:8, 0:7, 0:8)
2. sobota 7.10.2017 HC Boskovice SHKM Hodonín 7:6 (3:2, 3:2, 1:2)
2. sobota 7.10.2017 Orli Znojmo SHKM Hodonín 3:15 (1:8, 1:4, 1:3)
2. sobota 7.10.2017 Orli Znojmo SHKM Hodonín 8:7 (1:3, 3:2, 4:2)
3. neděle 22.10.2017 HO Hamikovo SHKM Hodonín 7:6 (2:3, 1:0, 4:3)
3. neděle 22.10.2017 HC Zastávka u Brna SHKM Hodonín 1:15 (0:5, 1:4, 0:6)
3. neděle 22.10.2017 HC Kometa Brno SHKM Hodonín 16:6 (4:2, 5:3, 7:1)
3. neděle 22.10.2017 HC Kometa Brno SHKM Hodonín 15:3 (5:2, 4:0, 6:1)
4. neděle 12.11.2017 VSK Technika Brno SHKM Hodonín 4:10 (2:4, 1:1, 1:5)
4. neděle 12.11.2017 Wien EAC Junior Capitals SHKM Hodonín 6:7 (2:0, 4:2, 0:5)
4. neděle 12.11.2017 VSK Technika Brno SHKM Hodonín 8:1 (4:1, 1:0, 3:0)
4. neděle 12.11.2017 Wien EAC Junior Capitals SHKM Hodonín 5:8 (1:1, 1:4, 3:3)
5. pátek 17.11.2017 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 3:12 (0:4, 1:5, 2:3)
5. pátek 17.11.2017 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 3:9 (0:5, 0:2, 2:3)
5. pátek 17.11.2017 HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín 5:9 (1:2, 3:4, 1:3)
5. pátek 17.11.2017 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 2:15 (1:2, 0:3, 1:10)
6. neděle 3.12.2017 SHKM Hodonín Orli Znojmo 9:4 (3:2, 1:0, 5:2)
6. neděle 3.12.2017 SHKM Hodonín Orli Znojmo 8:2 (1:1, 5:1, 2:0)
6. neděle 3.12.2017 SHKM Hodonín MBK Vyškov 5:1 (1:1, 2:0, 2:1)
6. neděle 3.12.2017 SHKM Hodonín HC Boskovice 26:4 (6:0, 7:1, 13:3)
7. neděle 10.12.2017 SHKM Hodonín Wien EAC Junior Capitals 18:7 (7:2, 4:3, 7:2)
7. neděle 10.12.2017 SHKM Hodonín Wien EAC Junior Capitals 9:3 (1:0, 4:1, 4:2)
7. neděle 10.12.2017 HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín 4:12 (2:5, 0:4, 2:3)
7. neděle 10.12.2017 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 2:21 (2:4, 0:5, 0:12)
8. neděle 17.12.2017 SHKM Hodonín HC Kometa Brno 3:5 (1:2, 0:0, 2:3)
8. neděle 17.12.2017 SHKM Hodonín HCM Warrior Brno 11:6 (4:3, 4:1, 3:2)
8. neděle 17.12.2017 SHKM Hodonín HC Kometa Brno 3:4 (1:0, 2:1, 0:3)
8. neděle 17.12.2017 SHKM Hodonín HCM Warrior Brno 2:12 (0:7, 2:1, 0:4)
9. neděle 7.1.2018 SHKM Hodonín HO Hamikovo 12:2 (4:1, 2:0, 6:1)
9. neděle 7.1.2018 SHKM Hodonín HC Zastávka u Brna 17:1 (5:1, 6:0, 6:0)
9. neděle 7.1.2018 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 6:4 (2:0, 3:2, 1:2)
9. neděle 7.1.2018 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 6:18 (1:4, 4:8, 1:6)
10. sobota 13.1.2018 Orli Znojmo SHKM Hodonín 2:13 (1:7, 1:2, 0:4)
10. sobota 13.1.2018 MBK Vyškov SHKM Hodonín 0:10 (0:4, 0:3, 0:3)
10. sobota 13.1.2018 HC Boskovice SHKM Hodonín 9:15 (5:5, 1:5, 3:5)
10. sobota 13.1.2018 Orli Znojmo SHKM Hodonín 4:7 (2:2, 1:3, 1:2)
11. neděle 21.1.2018 HC Kometa Brno SHKM Hodonín 12:3 (4:2, 6:1, 2:0)
11. neděle 21.1.2018 HO Hamikovo SHKM Hodonín 3:12 (0:6, 1:4, 2:2)
11. neděle 21.1.2018 HC Zastávka u Brna SHKM Hodonín 8:11 (2:5, 3:2, 3:4)
11. neděle 21.1.2018 HC Kometa Brno SHKM Hodonín 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
12. sobota 27.1.2018 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 7:6 (2:1, 3:4, 2:1)
12. sobota 27.1.2018 SHKM Hodonín Wien EAC Junior Capitals 11:4 (5:2, 2:1, 4:1)
12. sobota 27.1.2018 SHKM Hodonín VSK Technika Brno 7:15 (2:5, 3:4, 2:6)
12. sobota 27.1.2018 SHKM Hodonín Wien EAC Junior Capitals 5:10 (1:4, 2:5, 2:1)
13. pátek 2.2.2018 HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín 1:11 (0:3, 1:4, 0:4)
13. pátek 2.2.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 2:10 (1:3, 0:5, 1:2)
13. pátek 2.2.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 3:19 (1:10, 1:7, 1:2)
13. pátek 2.2.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 11:12 (6:4, 3:2, 2:6)
14. sobota 17.2.2018 Orli Znojmo SHKM Hodonín 4:9 (0:4, 1:2, 3:3)
14. sobota 17.2.2018 MBK Vyškov SHKM Hodonín 2:23 (0:11, 2:9, 2:3)
14. sobota 17.2.2018 HC Boskovice SHKM Hodonín 9:4 (4:1, 4:2, 1:1)
14. sobota 17.2.2018 Orli Znojmo SHKM Hodonín 1:15 (0:5, 1:5, 0:5)
15. neděle 25.2.2018 HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín 1:19 (0:8, 1:6, 0:5)
15. neděle 25.2.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 3:12 (0:3, 0:5, 3:4)
15. neděle 25.2.2018 Wien EAC Junior Capitals SHKM Hodonín 4:10 (1:3, 1:3, 2:4)
15. neděle 25.2.2018 Wien EAC Junior Capitals SHKM Hodonín 1:10 (0:4, 1:4, 0:2)
16. neděle 11.3.2018 HC Kometa Brno SHKM Hodonín 6:4 (3:0, 1:2, 2:2)
16. neděle 11.3.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 5:5 (1:1, 2:3, 2:1)
16. neděle 11.3.2018 HCM Warrior Brno SHKM Hodonín 14:7 (9:0, 3:4, 2:3)
16. neděle 11.3.2018 HC Kometa Brno SHKM Hodonín 8:4 (2:2, 4:1, 2:1)
 

Další sezóny kat. Z3

Žáci
Aktuální články
 
Copyright © 2003-2018 SHKm G-mont Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt