G-mont Hodonín

MŽ: Ostroh rozhodl o své výhře na přelomu první a druhé třetiny

sobota 6.1.2018 | Redakce |   |

MŽ: Ostroh rozhodl o své výhře na přelomu první a druhé třetiny Domácí Hodonín se v sedmé minutě jak po Halašově gólu vedení, ale do přestávky hosté dvěma góly z 15. a 17. minuty strhli vedení na svou stranu. Po změně stran pak během šesti minut přidali další tři přesné zásahy a v polovině utkání bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Drtiči pak ve zbývajícím průběhu už jen mírnili porážku na konečných 4:7.

20.kolo, sobota 6.1.2018
SHKM Hodonín - Hokej Uherský Ostroh  4:7  (1:2, 1:3, 2:2)
Branky a nahrávky: 7. Halaš (Neshoda), 29. Hloušek (Halaš, Neshoda), 42. Hloušek (Neshoda), 59. Kurka (Kalman) - 15. Lisý (Zalubil), 17. Lekeš (Polehňa), 22. Lekeš (Havlíček), 26. Dobřecký, 28. Zalubil, 49. Dobřecký, 53. Dobřecký. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 1:0, 1:5, 3:5, 3:7, 4:7.
SHKM Hodonín: Dudek (28. Putin) - Kalman, Neshoda, Machač, Večeřa, Adeiynka, Hloušek, Kurka, Čumba, Zelinka, Ringer, Kuběna, Turkovič, Halaš, Pantlík, Trs, Ondrúš. Trenér: Tibor Helísek.
Hokej Uherský Ostroh: Burián - Macháček, Pěchula, Lisý, Havlíček, Zálešák, Wasserbauer, Zalubil, Jestřabík, Stuchlík, Polehňa, Dobřecký, Procházka, Krupka, Mach, Lekeš. Trenér: Aleš Dobřecký.