G-mont Hodonín

MD: Vítkovické béčko bylo nad hodonínské síly

neděle 28.1.2018 | redakce |   |

MD: Vítkovické béčko bylo nad hodonínské síly Uničovský stadion hostil zápas 24. kola ligy mladšího dorostu, v němž „domácí“ Vítkovice B hostily hodonínské Drtiče. Po první bezbrankové třetině se ve druhé části roztrhl se střeleckými zásahy pytel. Nejprve se prosadili domácí, ale Zlámal v sedmadvacáté minutě srovnal. Mezi dvaatřicátou a devětatřicátou minutou však Vítkovičtí dokázali třikrát rozvlnit síť hodonínské svatyně, díky čemuž si vypracovali pohodový tříbrankový náskok. V závěrečném dějství pak B tým Ridery své vítězství pojistil pátou brankou.

24.kolo, sobota 27.1.2018
HC Vítkovice Steel - SHKM Hodonín  5:1  (0:0, 4:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 24. Juříček (Jaroš), 32. Juříček, 34. Jaroš (Krejčí), 39. Melovský (Říha), 52. Veselý (Říha, Juříček) - 27. Zlámal (Prčík). Vyloučení: 4:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 46. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.
HC Vítkovice Steel: Zdražil - Andrle, Jiříček, Juříček, Krejčí, Panáček, Řepa, Sovjak, Škarecký, Holaník, Veselý, Šilhánek, Taršinský, Jaroš, Říha, Melovský. Trenér: Václav Přibyl.
SHKM Hodonín: Hanáček (40. Ryšavý) - Kudrna, Surák, Walla, Šupa, Korčián, Zlámal, Kunovský, Toman, Schneider, Marek René, Prčík, Štarha, Adamec. Trenér: Otakar Čajka.