G-mont Hodonín

MD: Hodonínští doma nestačili na opavský Slezan

neděle 21.1.2018 | Redakce |   |

MD: Hodonínští doma nestačili na opavský Slezan Nadstavbová část zatím hodonínskému mladšímu dorostu nevychází. Dnes před obědem přivítali mladí Drtiči na svém ledě Slezan Opava a v sedmém duelu nadstavby zapsali pátou porážku. Na první gól hostů dokázal ve dvanácté minutě odpovědět Matuškovič, ale ve zbývajícím čase se už trefovali pouze seveřané. Opava vedla už po první třetině 1:4 a do závěrečné sirény svůj gólový účet ještě zdvojnásobila.

23.kolo, neděle 21.1.2018
SHKM Hodonín - HC Slezan Opava  1:8  (1:4, 0:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Matuškovič (Toman) - 10. Černý (Haasová), 13. Nádeníček (Římský, Horný), 15. Fědor (Římský), 16. Fědor (Římský), 31. Fědor (Nádeníček), 34. Horný (Fědor), 37. Backa (Fědor), 52. Římský (Fědor, Černý). Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:8.
SHKM Hodonín: Ryšavý (30. Hanáček) - Kudrna, Šupa, Korčián, Zlámal, Churý, Matuškovič, Tomešek, Toman, Schneider, Marek René, Prčík, Štarha, Adamec. Trenér: Otakar Čajka.
HC Slezan Opava: Glabasnia (Zamazal) - Hartmann, Nádeníček, Trávníček, Lhotský, Pišara, Backa, Šimon, Haasová, Horný, Tomsa, Zelinka, Černý, Římský, Fědor, Zelenka, Hon. Trenér: Ladislav Imlauf.