G-mont Hodonín

MD: Bleskový nástup do zápasu na body nestačil

úterý 16.1.2018 | redakce |   |

MD: Bleskový nástup do zápasu na body nestačil Hosté vlétli do zápasu ve velkém stylu a už v sedmé minutě otevřeli skóre zásluhou Matěje Kudrny. Jenže domácí ještě do přestávky dokázali dvěma góly otočit vývoj utkání. Ve druhé části obě mužstva vstřelila po dvou brankách a do poslední třetiny tak šli domácí s jednobrankovým náskokem. Rozhodující momenty přišly v na přelomu dvaapadesáté minuty, kdy se Ostrohu podařilo během padesáti vteřin vstřelit další dvě branky.

30.kolo, úterý 16.1.2018
Hokej Uherský Ostroh - SHKM Hodonín  6:3  (2:1, 2:2, 2:0)
Branky a nahrávky Hodonína: 1. Kudrna (Prčík), 29. Tomešek (Korčián, Mare René), 36. Toman (Matuškovič). Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: neuvedeno. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 6:3.
SHKM Hodonín: Bílek Matyáš (30. Ryšavý) - Kudrna, Walla, Šupa, Korčián, Churý, Matuškovič, Tomeček, Toman, Schneider, Marek René, Prčík, Adamec. Trenér: Otakar Čajka.