SHKM Baník Hodonín
MŽ: První Jižanské derby sezony skončilo smírem
Ml. dorost
23.9.2017

Úvodní jihomoravské derby začalo pěkně zhurta. V první třetině se oba celky přetahovaly o vedení, nakonec ale šli rivalové do kabin za nerozhodného stavu 3:3. Domácí Lvi šli pět minut před druhou přestávkou do trháku, ale hosté se nevzdali a chvíli po změně stran opět srovnali krok. Jelikož do konce utkání už nikdo ze střelců nemířil přesně, skončilo utkání remízou.

HOM
Branky a nahrávky: 6. Martiňák (Kaňa), 18. Kaňa, 20. Barna, 35. Martiňák (Dobša) - 15. Kurka (Ringer), 16. Hloušek, 19. Hloušek, 45. Hloušek. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4.
Padělek - Navara, Barna, Martiňák, Suchyňa, Dobša, Pohanka, Vališová, Hájek, Karlín, Bayer, Kaňa, Veselský, Michalovič, Doležal, Tuček, Polach. Trenér: Filip Hrbatý.
Putin (31. Dudek) - Burian, Ondrúš, Čumba, Turkovič, Večeřa, Huňady, Hloušek, Halaš, Kalman, Zelinka, Trs, Machač, Šuga, Ringer, Kurka. Trenér: Tibor Helísek.