Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

17.5.DŮLEŽITÁ INFORMACE: Souhlas se zpracováním osobních údajůKlubNa základě nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů, Vás tímto žádáme o souhlas se zpracováním osobních údajů. Tento souhlas je pro klub velmi důležitý.
16.5.SHKM Hodonín pořádá "Příměstský sportovně hokejový kemp 2018"RedakceSportovní hokejový klub mládeže Hodonín přichází letos s novinkou. Pro své hokejisty ročníku 2008 – 2010 pořádá 1. ročník Sportovně hokejového příměstského kempu. Pět dnů plných sportování, soutěží a zábavy je připraveno od 6. do 10. srpna. „Chtěli jsme dětem zpestřit druhou polovinu prázdnin a plynule přejít do nové hokejové sezóny 2018-19,“ říká jeden z hlavních trenérů hokejového kempu Tomáš Kavan.
24.4.JUNIOŘI: Informace pro hráčeRedakceInformativní schůzka pro hráče ročníků 1999 - 2002 proběhne v pátek 27. dubna 2018 v 16:30 u zimního stadionu. Účast všech hráčů je povinná.
19.4.Program letní přípravy a trenérské obsazení na sezonu 2018-19RedakceZa sezonou 2017-18 se ještě ani pomalu nedovřely dveře a za kliku už pomalu berou přípravy na nadcházející ročník. V něm se po svazových úpravách „nově“ představí kategorie juniorů a dorostu. Letní příprava začíná všem týmům 2. května a končí 27. června. Kdo v novém soutěžním ročníku povede mužstva SHKM jako hlavní trenér a jak vypadá program suché přípravy všech kategorií od přípravky až po juniory? Odpovědi najdete v následujícím článku.
11.4.Školička bruslení má mezi dětmi i rodiči stále větší oblibuTýdeník SlováckoKoncem března skončil letošní kurz pro děti hodonínských mateřských škol s názvem Školička bruslení. „Již více než deset let pořádáme tuto akci, kterou jsme zpočátku pojali zejména jako takový malý nábor do naší přípravky. Bohužel účel není splněn podle našich představ, ale zájem rodičů je opravdu velký, proto pro děti rádi něco uděláme a naučíme je základy bruslení," sdělil předseda mládežnického oddílu Karel Lidák.
31.3.Turnaj O pohár starosty města Hodonína 2018 vyhráli trnavští GladiátořiRedakceVítězem sedmnáctého ročníku tradičního velikonočního turnaje se stali jen díky lepšímu rozdílu v počtu branek Gladiátoři z Trnavy, druhou příčku obsadili budějovičtí Lvi a bronz putuje do Loun. Kompletní informace včetně tabulky, podrobných výsledků a hráčských statistik najdete na oficiálním webu turnaje.
30.3.MD: V posledním zápase sezony vyhráli Drtiči na nájezdyROZ - HOM 3:4, 34.kolo | RedakcePo první třetině byl na zimním stadionu v Kopřivnici bezbrankový stav. Skóre se pohnulo až v prostřední periodě, kdy Černí vlci dvěma góly získali náskok. Drtičům se ale do přestávky podařilo srovnat krok. Ve dvaapadesáté minutě se Hodonínští dostali do vedení, které drželi až do poslední vteřiny, kdy se Rožnovu podařilo vyrovnat. V nájezdech rozhodl o výhře hostí René Marek.
29.3.MD: Uherský Ostroh rozhodl derby v závěrečné částiHOM - UHO 4:7, 21.kolo | RedakcePrvní třetina derby mezi Hodonínem a Uherským Ostrohem nabídla brankové žně a velkou přetahovanou. Domácí hráči se během úvodní části třikrát ujali vedení, do kabin ale nakonec odcházeli s vedení 3:4 hosté z nedalekého Ostrohu. V porstředním dějství mladí Drtiči srovnali a do poslední dvacetiminutovky šly oba celky za stavu 4:4. Závěrečná pasáž vyšla lépe Ostrožským, kteří vstřili tři branky a rozhodli o svém vítězství.
26.3.Čtvrťáci zakončíli sezónu čtvrtým místemJaroslav PrchalRočník 2008 absolvoval poslední turnaj v sezóně 2017-18. Tentokrát vyjížděli mladí Drtiči do Vsetína, kde na Lapači od soboty 24. do neděle 25. března postupně svedli boj s šesti týmy ve dvou hracích dnech. Se třemi výhrami a třemi porážkami nakonec obsadili svěřenci trenéra Černohouse čtvrté místo.
26.3.Ročník 2009 skončil na turnaji v Turnově na šestém místěRedakceO víkendu mezi 23. a 25. březnem hostil turnovský zimní stadion turnaj(e) pro hráče ročníků 2009 a mladší a 2010 mladší. Hodonínské barvy hájily na turnaji hráči třetích tříd, kteří se postupně utkali s týmy Hamikova, Frýdku-Místku, Hradce Králové, pražské Sparty a týmu Pro Hockey Training.
26.3.SD: Na závěr vysoká výhra nad Novým JičínemHOM - NJC 7:0, 35.kolo | RedakceHodonínští starší dorostenci zakončili sezonu 2017/18 vysokým domácím vítězstvím nad Novým Jičínem. Mladí Drtiči o své jasné výhře rozhodli už v prvních dvou třetinách duelu, ve kterých si postupně vypracovali sedmibrankový náskok. V poslední části už žádná branka nepadla a Drtiči tak porazili Ďábly 7:0.
19.3.Přehled víkendových zápasů mládeže 2017-18 (26)RedakceSouhrn výsledků všech zápasů, které odehrály kategorie SHKM Hodonín v uplynulém týdnu.
18.3.Čtvrťáci vezou z Břeclavi stříbroJaroslav PrchalRočník 2008 doplněny mladšimi hráči ročníku 2009 se účastnil svého již třetího turnaje na velkém kluzišti. Po bronzu a stříbru obsadili mladí Drtiči v konkurenci pěti týmů opět druhé místo. Jediným týmem, na který hodonínské mužstvo nevyzrálo, byla brněnská Technika.
18.3.SD: Drtiči předvedli ve Frýdku skvělý závěrFRM - HOM 1:4, 34.kolo | RedakcePrvní třetina vyšla lépe Frýdeckým, kteří se ve dvanácté minutě ujali vedení. Drtiči odpověděli přesně v polovině utkání Chalupou, ten samý hráč pak v šesté minutě poslal Drtiče do vedení a dvě minuty předkoncem dokonal v přesilovce svůj hattrick. Tečku za utkáním udělal dalším gólem v početní výhodě Kotásek.
18.3.SŽ: Brzké vedení k bodům nakonec nepomohloHOM - KOU 1:9, 27.kolo | RedakceKdyž se v osmašedesáté vteřině zápasů za záda brněnského golmana trefil Jakub Adamec, vypadalo to s domácími nadějemi na bodový zisk velmi dobře, jenže Brňané záhy vyrovnali a do kabin už šli hosté s jednobrankovým náskokem. O tom, že body z dnešního utkání poputují pod hrad Špilberk, bylo jasno po druhé dvacetiminutovce, v níž se svěřencům trenéra Holého podařilo pětkrát rozvlnit síť hodonínské brány.
17.3.SŽ: Drtiči nasázeli Boskovicím desítkuHOM - BOS 10:1, 29.kolo | RedakceDomácí vstoupili do utkání aktivně, už ve čtvrté minutě vedli o dvě branky a do kabin šli nakonec s tříbrankovým náskokem. V prostřední periodě Hodoňané své gólové konto navýšili o dalších šest přesných zásahů a po čtyřiceti minutách tak bylo o majiteli dvou bodů rozhodnuto. Brankář Mládek přišel o čisté konto až čtyři minuty před koncem, poslední slovo ale měli Drtiči, kteří upravili skóre na konečných 10:1.
16.3.SD: Z vyrovnaného duelu vyšly vítězně BoskoviceHOM - BOS 2:3, 33.kolo | RedakceHosty poslal do vedení v závěru první třetiny Müller a v sedmadvacáté minutě zdvojnásobil náskok Boskovických Šmíd. Hodoňané se dočkali první trefy pět minut před koncem druhé třetiny, prosadil se Charvát. Jenomže ještě do přestávky si hosté zásluhou druhého Müllerova gólu vzali dvoubrankový náskok zpět. Sedm minut před koncem domácí snížili díky Šenkově střele, ale na víc už mladí Drtiči ani přes dlouhou závěrečnou hru bez brankáře nedosáhli.
14.3.POZVÁNKA na jednodenní soustředění brankářůRedakceAkce se koná v pondělí 26. března 2018 na ZS v Břeclavi. Soustředění pořádá BK ČSLH a je určeno pro brankáře kategorie 3. až 8. třídy z výše uvedených krajů. Maximální kapacita kempu je 36 brankářů. Z důvodu omezené kapacity sledujte před zasláním přihlášky a zaplacením zálohy informace o naplnění kempu na webu cslh.cz.
14.3.SŽ: Hodonín zakončil sezonu vítězstvím na brněnském leděKOM - HOM 3:5, 30.kolo | RedakceV brněnské DRFG Aréně byl k vidění napínavý souboj. Domácí byli favoritem, ale svěřencům trenéra Helíska vyšla odveta za domácí těsnou prohru na výbornou. První dvě třetiny skončily shodně skórem 1:1 a do závěrečné periody se tak šlo za nerozhodného stavu 2:2. V jedenapadesáté minutě se Hodonínští potřetí v duelu dostali do vedení, které už tentokrát nepustili a z Brna si na závěr sezony odvezli vítězství 5:3.
10.3.SŽ: Ve Zlíně inkasoval Hodonín patnáct branekZLN - HOM 15:2, 28.kolo | RedakceValaši potvrdili v utkání 28. kola ligy starších žáků roli papírového favorita a nedali hodonínským mladíkům vůbec žádnou šanci. Ve všech třetinách nasázeli zlínští střelci po pěti gólech, a protože Hodonínští se střelecky prosadili až v samotném závěru utkání za stavu 13:0, šlo pouze o kosmetickou úpravu jasné porážky.
4.3.Hráči ročníku 2008 na Turnaji ve VimperkuJaroslav PrchalV sobotu 3.3. se na ZS ve Vimperku uskutečnil další , již 4.ročník Jarního poháru pro ročníky 2008 a mladší .
4.3.SD: Brumov nasázel Drtičům jedenáct branekBRU - HOM 11:3, 31.kolo | RedakceValaši si v první části vypracovali dvoubrankový náskok, ten se Drtičům podařilo v polovině střetnutí během minuty a půl díky gólů Sedláčka a Kotáska zlikvidovat. Pak se ale rozjel gólostroj domácích, kteří mezi 33. a 54. minutou nasázeli do hostující klece devět gólů a bylo po zápase. V závěru ak už jen Kotásek korigoval na konečných 3:11 z pohledu Hodonína.
2.3.SD: Orlová si odvezla osm branek, body žádnéHOM - HCO 8:5, 30.kolo | RedakceZ napínavého a na góly bohatéhu zápasu mezi Hodonínem a Orlovou nakonec vyšli vítězně domácí Drtiči, které nezlomilo ani brzké dvougólové vedneí hostů. Orlová vyhrála první třetinu 2:3, od druhé části ale začali hru diktovat svěřenci trenéra Buřiče, kteří se v sedmadvacáté minutě poprvé ujali vedení a to už do konce duelu z rukou nepustili.
28.2.SŽ: Hodonín doma nestačil na ZnojmoHOM - ZNO 3:12, 25.kolo | RedakceV dohrávce 25. kola ligy starších žáků měli na hodonínském zimním stadionu jasně navrch hosté z města okurek. Znojemští rozhodli o svém vítězství de-facto už v první třetině, kterou svěřenci někdejšího hráče SHK Milana Kella vyhráli 4:1. V dresu Znojma excelovala zejména formace Cakl - Langmann - Pozděna, která se na vítězství svého týmu podílela celkem osmnácti kanadskými body.
25.2.SD: O vítězství v Karviné rozhodli Drtiči ve druhé třetiněKAR - HOM 2:3, 29.kolo | RedakceDrtiči se v Karviné ujali vedení ve třetím minutě Chalupovým gólem v přesilovce, domácí však do konce první třetiny srovnali. Rozhodující chvíle přišly po změně stran, kdy se během dvou minut za hosty trefili Pospíšil a Smetková. Karviná v poslední části snížila na rozdíl jedné branky, ale Drtiči svůj těsný náskok udrželi až do konce utkání.
24.2.MD: Olomoucký suverén portvrdil v Hodoníně své kvalityHOM - OLO 0:14, 28.kolo | RedakceDvanáct zápasů, dvanáct vítězství a jen dvanáct inkasovaných branek. Tato bilance zdobí mladší dorost Olomouce, který své jasné první místo potvrdil poslední únorovou sobotu na hodonínském stadionu. Hosté z Hané o svém vítězství rozhodli už v první třetině, kterou vyhráli jasně 6:0. Nakonec Kohouti uštědřili mladým Drtičům nejtěžší porážku v sezoně, když nastříleli celkem čtrnáct branek.
24.2.SŽ: Ve Valmezu utrpěli mladí Drtiči debaklVAM - HOM 23:0, 26.kolo | RedakceDvanáctka statečných Hodoňanů neměla tentokrát na ledě Valašského Meziříčí sebemenší šanci. Bobři se do svého soupeře zakousli a už nepustili. Základ k vysokému vítězství Valachů se začal stavět ve třinácté minutě, kdy se domácí poprvé gólově prosadili a slustili tak gólovou smršť, která nakonec skončila nejvyšším hodonínským debaklem v sezoně.