G-mont Hodonín

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

19.2.Přehled víkendových zápasů mládeže 2017-18 (22)RedakceSouhrn výsledků všech zápasů, které odehrály kategorie SHKM Hodonín v uplynulém týdnu.
18.2.MD: Hodonínské torzo veze z Nového Jičína jeden bodNJC - HOM 2:1, 27.kolo | RedakceTřináct statečných hodonínských mladších dorostenců bojovalo na ledě Nového Jičína o další ligové body. Na první gól se čekalo do začátku druhé třetiny, kdy se vedení ujal domácí celek. Mladí Drtiči odpověděli šest minut před koncem normální hrací doby zásluhou Tomana a zápas tak dospěl do samostatných nájezdů, v nichž byli úspěšnější domácí borci.
11.2.MD: Drtiči udolali Frýdek-Místek v samostatných nájezdechHOM - FRM 5:4, 26.kolo | RedakceVyrovnané utkání spolu sehráli mladší dorostenci Hodonína a Frýdku-Místku. Hosté ze severu měli na Slovácku většinu zápasu mírně navrch, ale Drtiči se nevzdali ani přes to, že v duelu třikrát prohrávali. Utkání nakonec dospělo až do samostatných nájezdů, v nichž o bonusovém bodu pro Hodonínské rozhodl René Marek.
10.2.MD: Rožnov zvládl lépe první polovinu zápasu a bere tři bodyHOM - ROZ 3:5, 25.kolo | RedakceHosté z Rožnova pod Radhoštěm zvládli o poznání lépe první polovinu zápasu 25. kola ligy mladšího dorostu, ve které si vypracovali tříbrankový náskok. Drtiči ve zbývajícím průběhu zlepšili střeleckou mušku, ale na víc, než na zkorigování na konečných 3:5 to bohužel nestačilo.
28.1.MD: Vítkovické béčko bylo nad hodonínské sílyVIT - HOM 5:1, 24.kolo | redakceUničovský stadion hostil zápas 24. kola ligy mladšího dorostu, v němž „domácí“ Vítkovice B hostily hodonínské Drtiče. Po první bezbrankové třetině se ve druhé části roztrhl se střeleckými zásahy pytel. Nejprve se prosadili domácí, ale Zlámal v sedmadvacáté minutě srovnal. Mezi dvaatřicátou a devětatřicátou minutou však Vítkovičtí dokázali třikrát rozvlnit síť hodonínské svatyně, díky čemuž si vypracovali pohodový tříbrankový náskok. V závěrečném dějství pak B tým Ridery své vítězství pojistil pátou brankou.
28.1.Týden hokeje se opět vydařil. Na zimák dorazilo na padesát nadšených dětí!KlubKlub SHKM Hodonín znovu uspořádal celorepublikovou akci „Týden hokeje“ projektu Pojď hrát hokej. Na Zimním stadionu Václava Nedomanského se poslední lednovou neděli dopoledne pod odborným vedením trenérů bavila necelá padesátka dětí od čtyř do osmi let, která se zúčastnila celorepublikové náborové akce.
27.1.MŽ: V Brumově rozhodla o výhře domácích poslední částBRU - HOM 6:3, 23.kolo | RedakceDuel na brumovském stadionu začal pěknou přestřelkou. Domácí šli už po pár vteřinách do vedení, ale Drtiči ve třetí minutě vyrovnali. V osmé minutě Brumovští opět vedli, tentokrát jim ale vedení vydrželo jen necelou minutu. První třetinu ale nakonec domácí tým přeci jen vyhrál 3:2. Drtiči ve druhé třetině vyrovnali a do závěrečného dějství šly oba celky za stavu 3:3. V poslední části se ale střelecky dařilo už jen Valachům, kteří dalšími třemi přesnými zásahy zápas rozhodli.
27.1.SŽ: Staří žáci inkasovali v Brumově dvanáct branekBRU - HOM 12:5, 23.kolo | redakceNa góly bohaté utkání nabídlo v prvních dvou třetinách vyrovnaný hokej. Domácí byli po většinu času o nějaký ten gól napřed, ale ještě ve dvaatřicáté minutě vedli Valaši jen o jednu branku 5:4, pak už ale byli střelecky úspěšní téměř výhradně jen a jen domácí borci. Zápas nakonec skončil jasnou výhrou Brumova-Bylnice, který nastřílel celkem dvanáct branek, zatímco hosté ze Slovácka se prosadili jen pětkrát.
21.1.MD: Hodonínští doma nestačili na opavský SlezanHOM - OPA 1:8, 23.kolo | RedakceNadstavbová část zatím hodonínskému mladšímu dorostu nevychází. Dnes před obědem přivítali mladí Drtiči na svém ledě Slezan Opava a v sedmém duelu nadstavby zapsali pátou porážku. Na první gól hostů dokázal ve dvanácté minutě odpovědět Matuškovič, ale ve zbývajícím čase se už trefovali pouze seveřané. Opava vedla už po první třetině 1:4 a do závěrečné sirény svůj gólový účet ještě zdvojnásobila.
20.1.SD: Z Orlové s plným bodovým ziskemHCO - HOM 1:4, 23.kolo | RedakceHodonínští mladíci se v Orlové ujali v sedmé minutě vedení díky gólu Vaculy, domácí však do přestávky dokázali srovnat. Druhá třetina se nakonec ukázala pro vývoj utkání jako rozhodující. Ve čtyřiatřicáté minutě to byl opět Vacula, kdo vrátil Jihomoravanům vedení a o dvě minuty později navýšil náskok Drtičů Sedláček. V poslední části si svěřenci trenéra Karla Buřiče svůj náskok hlídali, v závěru duelu potvrdil výhru Hodonína čtvrtou trefou Svoboda.
16.1.MD: Bleskový nástup do zápasu na body nestačilUHO - HOM 6:3, 30.kolo | redakceHosté vlétli do zápasu ve velkém stylu a už v sedmé minutě otevřeli skóre zásluhou Matěje Kudrny. Jenže domácí ještě do přestávky dokázali dvěma góly otočit vývoj utkání. Ve druhé části obě mužstva vstřelila po dvou brankách a do poslední třetiny tak šli domácí s jednobrankovým náskokem. Rozhodující momenty přišly v na přelomu dvaapadesáté minuty, kdy se Ostrohu podařilo během padesáti vteřin vstřelit další dvě branky.
14.1.MD: Hattricky Matuškoviče a Tomana pomohly zkrotit LvyBRE - HOM 3:6, 22.kolo | redakceJihomoravské derby mezi Břeclaví a Hodonínem nabídlo vyrovnaný průběh. Hosté byli v každé třetině o jeden gólový zásah lepší, ale ještě sedm minut před koncem vedli mladí Drtiči jen o gól. Nakonec si ale svěřenci trenéra Čajky odvezli všechny body po výhře 6:3 a trojgólových představeních Filipa Matuškoviče a Jana Tomana.
14.1.SD: Karviná na Slovácku inkasovala devět branekHOM - KAR 9:2, 22.kolo | redakceDomácí tým vykročil za tříbodovým ziskem velmi razantně hned od úvodních vteřin. V deváté minutě vedli Drtiči už 2:0 a do přestávky přidali ještě jeden zásah. Hosté zkraje druhého dějství dvěma přesilovkovými góly snížili na rozdíl jedné trefy, ale Jihomoravané si do konce druhé dvacetiminutovky vzali tříbrankový náskok zpět. Po změně stran pak dva slepené góly definitivně zlomily odpor Karvinských, kteří si od řeky Moravy nakonec odvezli devítigólový příděl.
13.1.MŽ: První třetina rozhodla, Vsetín ji vyhrál 6:0VSE - HOM 10:2, 21.kolo | redakceValachům vyšel nástup do zápasu 21. kola ligy mladších žáků skvěle a už v polovině první třetiny měl Vsetín na svém kontě čtyři vstřelené branky. Do konce první dvacetiminutovky pak domácí přidali další dva zásahy a o vítězi bylo v podstatě rozhodnuto. Po druhé části už bylo skóre 8:0. Až v poslední periodě se střelecky prosadili i mladí Drtiči, ale na víc, než na zkorigování debaklu to nestačilo.
13.1.SŽ: Vsetín nasázel mladým Drtičům jedenáct branekVSE - HOM 11:4, 21.kolo | redakceNa Lapači se nevedlo ani starším žákům, kterým stejně jako jejich mladším kolegům nevyšel vstup do zápasu. Po první třetině vedli Vsetínští 4:1. Ve druhé třetině se oba celky prosadily třikrát, ale poslední část opět patřila domácímu mužstvu. Vsetín v závěrečné části čtyřmi góly zpečetil svou jasnou výhru.
12.1.INFORMACE PRO HRÁČE I RODIČE: Týmové foceníRedakceV následných termínech proběhne týmové focení všech kategorií SHKM Hodonín.

12.1.SD: Jičínské torzo nemělo v Hodoníně šanciHOM - NJC 8:1, 21.kolo | redakceJen s deseti hráči do pole a jedním brankářem přijeli ve 21. kole ligy staršího dorostu na hodonínský stadion hokejisté Nového Jičína. Hosté drželi krok jen v prvních dvaceti minutách, po kterých byl stav 1:0 pro domácí. Ve druhé části se mladí Drtiči začali prosazovat častěji a po druhé třetině už byl stav jednoznačný 6:0. V poslední části si domácí v klidu hlídali vypracovaný náskok a nakonec porazili oslabeného soupeře jasně 8:1.
8.1.SD: Starší dorost vstoupil do nového roku pravou nohouFRM - HOM 3:5, 20.kolo | RedakceHosté vletěli do zápasu ve frýdecké Polárce jako uragán a po gólech Charváta z tresného střílení, Luboše Pospíšila, Webera a Svobody vedli po dvaceti minutách o tři branky. Po změně stran Rysi dvěma góly snížili na rozdíl jediné branky, ale v polovině utkání definitivně zlomil domácí odpor Sedláček. V poslendí části už žádná branka nepadla a Drtiči tak zvítězili 5:3.
6.1.MD: Hodonínské torzo schytalo na Hané debaklHKK - HOM 9:1, 20.kolo | RedakceVstup do nového roku si hodonínští mladší dorostenci určitě představovali poněkud jinak. Na ledě kroměřížského zimního stadionu šli sice Drtiči v jedenácté minutě do vedení po gólu Tomeška, ale pak se už trefovali jen domácí. Hosté, kteří na Hanou přijeli jen se třinácti hráči do pole, si nakonec odvezli debakl 9:1.
6.1.SŽ: V prvním utkání roku schytal Hodonín debaklHOM - UHO 2:19, 20.kolo | RedakceVstup do nového roku se hodonínským starším žákům hrubě nepodařil. Na vlastním ledě schytala družina trenéra Helíska od Uherského Ostrohu krutý debakl 2:19. Hosté byli od začátku lepším mužstvem a už v první třetině si vypracovali tříbrankový náskok, který nadále navyšovali ve druhé a zejména ve třetí třetině, kterou Ostrožští vyhráli jasně 0:9.
6.1.MŽ: Ostroh rozhodl o své výhře na přelomu první a druhé třetinyHOM - UHO 4:7, 20.kolo | RedakceDomácí Hodonín se v sedmé minutě jak po Halašově gólu vedení, ale do přestávky hosté dvěma góly z 15. a 17. minuty strhli vedení na svou stranu. Po změně stran pak během šesti minut přidali další tři přesné zásahy a v polovině utkání bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Drtiči pak ve zbývajícím průběhu už jen mírnili porážku na konečných 4:7.
3.1.Přijďte v neděli 28. ledna v 08:30 na ZS v Hodoníně na akci Týden hokeje!KlubV neděli 28. ledna budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SHKM Hodonín ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Zimním stadionu Václava Nedomanského akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
3.1.Mladí Drtiči ročníku 2008 vybojovali na domácím turnaji bronz!Jaroslav PrchalVe dnech 29. a 30. prosince 2017 si to hráči ročníku 2008 a mladších rozdali na 16. ročníku turnaje O pohár ředitele školy Mírové náměstí v Hodoníně pod vedením trenéra Vítka Černohouse a Pavla Švandelky a trenéra brankařů Františka Krejčiříka.
1.1.Ročník 2009 zakončil rok na turnaji v KrnověPavel JandoraV pátek 29.12. zakončili letošní rok 2017 hráči SHKM Hodonín ročník 2009 na turnaji v Krnově. Turnaje se zúčastnilo osm týmů. Turnaj byl rozlosován do dvou skupin po čtyřech týmech. V první skupině byly nasazeny týmy SHKM Hodonín A, HC Vítkovice, HC Bohumín a Orli Lanškroun. V druhé skupině byl nasazen domácí celek HK Krnov, SHKM Hodonín B, HC Frýdek-Místek a Orlíci Uničova. FOTOGALERIE